skionline.plsport wiadomości Wyślij link znajomemu Wydrukuj Dodaj komentarz

Zahrobska wygrała slalom w Aspen

2009.11.29
Sarka Zahrobska fot. Head
Czeszka Sarka Zahrobska wygrała w Aspen slalom alpejskiego PŚ. Pozostałe miejsca na podium zajęły Austriaczki - druga była Marlies Schild, a trzecia Kathrin Zettel. Katarzyna Karasińska była 32. w pierwszym przejeździe i nie zakwalifikowała się do drugiego. Aleksandra Kluś wypadła z trasy.
Zahrobska odniosła drugie w karierze pucharowe zwycięstwo. Po pierwszym przejeździe miała 1,07 przewagi nad Zettel i 1,49 nad Schild. W drugim pojechała spokojnie i pewnie pokonała rywalki. Świetnie pojechała Schild, która awansowała z trzeciego na drugie miejsce. W klasyfikacji generalnej PŚ prowadzi Zettel.

Katarzyna Karasińska była 32. w pierwszym przejeździe i nie zakwalifikowała się do drugiego. Aleksandra Kluś wypadła z trasy.